+420 603 508 190 info@paraservice.cz

PILOTEM NA ZKOUŠKU

Cessna C-172 Reims Rocket (1+3místa)-ilustrační foto
Zkuste si jaké je to, být pilotem!
Tato naše nabídka je určena všem, kteří mají hlubší zájem o letectví, kteří si chtějí „jen vyzkoušet“ jaký je to pocit řídit takové letadlo  nebo i těm, kteří si pohrávají s myšlenkou stát se ať již sportovním nebo profesionálním pilotem.
Cílem této akce je především navázat hlubší a přátelské vztahy mezi neleteckou veřejností, leteckými fandy a piloty. Prostřednictvím této naší nabídky chceme umožnit všem takovýmto lidem poznat hlouběji a tak zvaně na „vlastní kůži“ život na letišti. Seznámit se s jeho pravidly a poodhalit roušku tajemství toho co vše musí umět a znát takový pilot. Chceme tak umožnit všem výše jmenovaným skupinám zájemců utvořit si základní představu o tom co všechno takové létání z pozice pilota vůbec obnáší.
Tuto naši nabídku ocení určitě každý, kdo si chce vyzkoušet jak se takové letadlo řídí (třeba v porovnání s počítačovými letovými simulátory) a zároveň si chce i ověřit  jestli se jeho představy o létání shodují s realitou a jestli i on sám má na to takové letadlo řídit. Zájemce se bude moci seznámit s tím jak se provádí příprava takového letu po Vámi vybrané trase (s výjimkou omezených nebo zakázaných prostorů). Dozvíte se, kde piloti získávají všechny potřebné informace k bezpečnému uskutečnění letu atd.
Naše představa průběhu akce:
  • zkušený pilot-instruktor seznámí zájemce se základními pravidly života na letišti s důrazem na bezpečnost;
  • teoretická příprava letu a naplánování trasy letu;
  • předletová prohlídka letadla;
  • seznámení se zvoleným typem letadla a jeho základním ovládáním;
  • vlastní let po naplánované trase, kdy zájemce plní úkoly co-pilota;
  • vyhodnocení letu;
  • poskytnutí dalších informací (například co je nutné udělat pro to, aby se člověk mohl stát pilotem, kde absolvovat potřebné lékařské prohlídky, kde je možné a za jakých podmínek absolvovat pilotní vývik).
Samozřejmě, že po dohodě je možné uzpůsobit průběh akce počtu a konkrétnímu zájmu zájemců.
 
Volné termíny:
Termíny jsou stanovovány po dohodě podle konkrétních požadavků zájemce. Vzhledem k tomu, že se Vám budou věnovat opravdoví profesionálové, svůj let si můžete naplánovat i ve všední dny.Pro podrobné informace volejte 603508190.

V případě nepříznivého počasí bude akce po vzájemné domluvě přeložena na vhodný náhradní termín.

Cena: V případě, že se budete chtít nabízené akce a to včetně seznamovacího letu zúčastnit, pak se bude Váš podíl na nákladech na provoz Vámi zvoleného letadla a Vámi požadované doby letu, pohybovat mezi 2500,-Kč a 6500,-Kč včetně DPH.

Potvrzení účasti, dotazy a více informací na:
tel.: 603508190
email: info@skydiveclub.cz
Na požádání Vám rádi vystavíme také dárkový poukaz s Vámi navrženým přáním!!!
Důležité upozornění!
V případě, že Vámi obdarované osobě nebude Váš dárek v podobě vyhlídkového letu vyhovovat, bezplatně Vám provedeme jeho výměnu za jiný dárek z naši nabídky ve stejné cenové hodnotě nebo s případným oboustranným vyrovnáním rozdílu cen. Budete-li trvat na stornování Vaší objednávky, pak bude-li Váš požadavek na storno uplatněn do 30 dnů od doby vystavení  dárkového poukazu, vrátíme Vám celou částku bez storno poplatku. V případě pozdějších žádostí bude účtován storno poplatek ve výši 36% uhrazené částky.