+420 603 508 190 info@paraservice.cz

TANDEMOVÉ SESKOKY

Na závěr obdržíte certifikát o provedení seskoku.
Veškeré vybavení, s výjimkou sportovních bot, Vám bude zapůjčeno v ceně seskoku, nepotřebujete žádné zdravotní vyšetření ani speciální pojistku.
Tandemové seskoky ze 3000-4000m

Paraservice cz je nejzkušenější a nejdéle působící profesionální parašutistický tým na jihu Čech, který se zabývá tandemovými seskoky. Tandemový seskok s námi je ideální způsob jak zažít volný pád s minimálním rizikem a bez dlouhé předchozí přípravy.

 

Své první zkušenosti s profesionálním parašutismem u nás získávali i členové dalších firem poskytujících tandemové seskoky v jižních Čechách s využitím „know-how“, které získali v průběhu působení v naší společnosti. Seskok probíhá tak, že „tandemový pilot“ si Vás pomocí speciálního postroje připoutá k tělu a vyskočí s Vámi z letadla ve výšce 3000-4000 metrů nad zemí. Po té následuje volný pád, při kterém si užijete to správné vzrušení. Asi po 50vteřinách volného pádu otevře tandemový pilot hlavní padák  a Vy si můžete prohlédnout krajinu z ptačí perspektivy. Také  si  vyzkoušíte jak se padák řídí. Před přistáním si tandemový pilot převezme řízení padáku a bezpečně přistane.

Pokud si budete přát, celý průběh Vašeho báječného dobrodružství může být zdokumentován jako  DVD video záznam. Můžete se tak kdykoliv později podělit o svůj zážitek se svými přáteli a blízkými.

Vzhledem k tomu, že chceme, aby naši zákazníci dostávali jen tu nejlepší kvalitu, nedostanete od nás Váš záznam do 20minut po provedení seskoku, protože naše DVD video záznamy zpracováváme  a stříháme pomocí editovacích programů na na stolních počítačích v profesionální kvalitě. Z tohoto důvodu zasíláme hotové filmy poštou na adresu, kterou uvedete do tiskopisu před provedením seskoku.

Kromě DVD z Vašeho seskoku si můžete objednat také digitální  fotografie, ty si odnesete s sebou vypálené na CDéčku. Z  fotografií, které si v klidu doma prohlédnete v kruhu kamarádů nebo Vašich nejbližších, si můžete nechat vyrobit ve fotostudiu Váš vlastní plakát.