+420 603 508 190 info@paraservice.cz

VYHLÍDKOVÉ LETY

Seznamovací, rekognoskační a fotolety pro firmy, ale i soukromé osoby
Na základě nařízení komise (ES) č. 8/2008, zrušilo Ministerstvo dopravy dnem 15.7.2008 povolení k provádění  Vyhlídkových letů provozovaných v souladu s povolením k provozování leteckých prací. Další legislativní kroky k nápravě tohoto stavu budou následovat.
Podle výše uvedeného nařízení provozování vyhlídkových letů spadá do kategorie obchodní letecké dopravy  což přináší neúměrnou administrativní a finanční zátěž stejnou jako u velkých leteckých společností.  Vzhledem k tomu, že velké letecké společnosti tuto službu nemají ve své nabídce, tak Vám po dokončení nutných legislativních kroků znovu nabídneme klasické vyhlídkové lety po Vámi zvolených trasách. Již nebude nutné nazývat vyhlídkový let, letem seznamovacím, pozorovacím nebo letem za úhradu nákladů.
Tak tedy, jestli potřebujete rozšířit svou firmu a nevíte jak areál co nejvýhodněji situovat do okolní krajiny, chcete zjistit jaký je aktuální stav Vašich lesů či jiných pozemků a nemovitostí nebo si chcete  sami pořídit fotografie Vašeho penzionu pro vaše internetové stránky nebo reklamní předměty? Potřebujete zhotovit fotodokumentaci určitého území například pro získání rozvojových grantů?
Pak využijte našich služeb! Jsme zde pro Vás! Let podle Vašeho přání je možné zorganizovat pro firmy i jednotlivce. Ve spolupráci s dalšími firmami Vám nabízíme možnost prohlédnout si jižních Čechy z ptačí perspektivy. Lety jsou standardně prováděny letouny  CESSNA, Zlín nebo Piper s přepravní kapacitou 1+2-3 osoby.
Na zvláštní přání zprostředkujeme lety i s jinými typy letadel
Let lze provést v týdnu i o víkendu, kdykoliv mezi východem a západem slunce. Let bude proveden po Vámi stanovené trase s výjimkou zakázaných a omezených prostorů.
Jako novinku jsme pro Vás připravili lety po stanovených trasách s možností nástupu na letištích Strunkovice nad Blanicí, Strakonice a Hosín u Českých Budějovic. Konkrétní okruhy Vám rádi přiblížíme na základě Vámi stanovené části jižních nebo jihozápadních Čech a plánované doby letu (od tohoto se  zamozřejmě odvíjí konečná cena letu).
Dále jsme schopni pro Vás zorganizovat kterýkoliv den v týdnu v době mezi východem a západem slunce a v závislosti na počasí, také expresní leteckou přepravu osob nebo materiálu včetně letů do zahraničí. Podmínky přeprav jsou řešeny individuálně na základě Vaší poptávky. Při pravidelných odběrech našich služeb nabízíme množstevní slevy!
Na požádání Vám rádi vystavíme také dárkový poukaz s Vámi navrženým přáním!!!
Důležité upozornění!
V případě, že Vámi obdarované osobě nebude Váš dárek v podobě vyhlídkového letu vyhovovat, bezplatně Vám provedeme jeho výměnu za jiný dárek z naši nabídky ve stejné cenové hodnotě nebo s případným oboustranným vyrovnáním rozdílu cen. Budete-li trvat na stornování Vaší objednávky, pak bude-li Váš požadavek na storno uplatněn do 30 dnů od doby vystavení  dárkového poukazu, vrátíme Vám celou částku bez storno poplatku. V případě pozdějších žádostí bude účtován storno poplatek ve výši 36% uhrazené částky.