+420 603 508 190 info@paraservice.cz

ZÁKLADNÍ VÝCVIK

Základní parašutistický výcvik

Je určen pro Ty z Vás, kteří chcete vyzkoušet jaké to je sami vyskočit z letadla a řídit padák až na zem. Kurz je určen pro absolutní začátečníky, ale i pro Ty, kteří mají za sebou již tandemový seskok nebo seskok na kulatém padáku a chtějí se přeškolit na padák typu křídlo.

Kurz zpravidla  začíná v pátek odpoledne a pokračuje během víkendu pod vedením zkušených instruktorů. Nejdříve probíhá seznámení s padákovou technikou, následuje teoretická výuka a praktický pozemní výcvik. Kurz vyvrcholí  3 praktickými seskoky s automatickým otevřením na školním padáku typu křídlo.

Pro výcvik používáme skvělé studentské padáky české firmy JOJOWINGS,s.r.o, HOP-260M v  postrojích „Student“, které byly vyrobeny také v České Republice a to  firmou MarS Jevíčko, a.s. . Všechny studentské padáky jsou samozřejmě, pro Vaši bezpečnost, vybaveny elektronickými zabezpečovacími přístroji MPAAD na záložních padácích. Tyto přístroje slouží k aktivaci záložního padáku, v případě, že je to nutné a, že tak z jakéhokoliv  důvodu neučíní parašutista.
Na závěr obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Podmínky účasti ve výcviku:
Minimální věk 15 let (do 18 let je nutný ověřený písemný souhlas obou rodičů)
Potvrzení o zdravotní způsobilosti od určeného leteckého lékaře

Po absolvování základního výcviku můžete zažádat o vystavení mezinárodní licence parašutisty a pokračovat v dalším sportovním výcviku parašutisty.

Ceník:
Základní výcvik: 5150,- Kč (pro ty, kteří u naší firmy absolvovali tandemový seskok poskytujeme slevu na výcvik 600,-Kč)

Termíny výcviku: dle domluvy 603 508 190, 602 350 979

Na požádání Vám rádi vystavíme také dárkový poukaz s Vámi navrženým přáním!!!
Důležité upozornění!
V případě, že Vámi obdarované osobě nebude Váš dárek v podobě základního parašutistického výcviku vyhovovat, bezplatně Vám provedeme jeho výměnu za jiný dárek z naši nabídky ve stejné cenové hodnotě nebo s případným oboustranným vyrovnáním rozdílu cen.
Budete-li trvat na stornování Vaší objednávky, pak bude-li Váš požadavek na storno uplatněn do 30 dnů od doby vystavení  dárkového poukazu, vrátíme Vám celou částku bez storno poplatku. V případě pozdějších žádostí bude účtován storno poplatek ve výši 20% uhrazené částky.